Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 28 położonego w Siedlcach przy ul. Orlicz-Dreszera 8

Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie 20-309 Lublin, ul. Łęczyńska nr I ogłasza pierwszy ustny przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 28 położonego w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej w Siedlcach przy ul. Orlicz-Dreszera 8.

Nieruchomość obejmuje działkę nr 41/25 o powierzchni 0,3165 ha, zabudowaną budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym o nr 8 w Siedlcach przy ul. Dreszera. Nieruchomość posiada kształt regularny oraz płaskie ukształtowaniu terenu Teren wokół budynku jest zagospodarowany – urządzona zieleń, ciągi komunikacyjne oraz parkingi osiedlowe. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna IV – kondygnacyjna z różnych okresów. W niewielkiej odległości zlokalizowany jest Zespół Szkół nr 2 oraz zabudowa jednorodzinna.

Przetarg odbędzie się dnia 13 lipca 2021 r. w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie, przy ul. Łęczyńskiej 1 o godz. 10:00.

Szczegółowe informacje oraz specyfikację warunków przetargu uzyskać można telefonicznie lub osobiście w Oddziale Regionalnym AMW w Lublinie ul. Łęczyńska nr 1, pokój nr 104, 8(81) 474 6121, e-mail: m.cebera@amw.com.pl, lublin@amw.com.pl oraz na stronie internetowej: www.amw.com.pl.