Powiatowy Konkurs na przygotowanie projektu graficznego „Logo Powiatu Siedleckiego”

Zapraszamy mieszkańców powiatu siedleckiego do udziału w Powiatowym Konkursie na przygotowanie projektu graficznego „Logo Powiatu Siedleckiego”.

Celem konkursu jest wyłonienie oryginalnego projektu graficznego – Logo Powiatu Siedleckiego, które stanie się elementem oficjalnej identyfikacji wizualnej powiatu i będzie przeznaczone do celów promocyjnych, popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie z terenu powiatu siedleckiego. Każdy uczestnik może przesłać nie więcej niż 3 projekty.

Zgłoszenia należy dokonać do 31 grudnia 2020 roku! Autor zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę finansową w wysokości 5000 PLN brutto.

Regulamin wraz z kartą zgłoszenia i oświadczeniem do pobrania poniżej.

Sporządziła:
Joanna Łęczycka