XXVII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Siedlce, we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach i Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Siedlcach zapraszają Państwa do udziału w Dniach Siedlec – XXVII Międzynarodowych Dniach z Doradztwem Rolniczym, które odbędą się 5 i 6 września 2020 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, przy ul. Jana Pawła II 6.

W programie :

• ekspozycja płodów rolnych, kiermasz kwiatów, drzew i krzewów,
  • kiermasz wyrobów rękodzieła ludowego,
  • wystawa zwierząt hodowlanych (koni i drobnego inwentarza),
  • prezentacja gospodarstw agroturystycznych i Grup Producentów Rolnych,
  • prezentacja produktów tradycyjnych i regionalnych,
  • oferty handlowe i usługowe firm działających dla rolnictwa,
  • punkty konsultacyjne: MODR, MRiRW, ARiMR, KOWR, KRUS i innych instytucji,
  • podsumowania konkursów,
  • występy zespołów artystycznych oraz atrakcje kulturalne dla dzieci i dorosłych.

XXVII Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym odbędą się pod hasłem:

Smaki i barwy Mazowsza!

Będzie nam miło gościć Państwa jako wystawcę swoich produktów lub usług.

Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z zaproszenia do udziału w jednej z większych imprez branżowych w kraju.

Zeszłoroczna wystawa cieszyła się dużym udziałem firm. Zgłosiło się ponad 400 wystawców, a zwiedziło ją  kilkadziesiąt tysięcy osób.

Organizatorzy zapewniają stoisko wystawowe o powierzchni zgodnej z zamówieniem (druk ZGŁOSZENIE
– Umowa) oraz jego ochronę  w godzinach nocnych.

MODR Warszawa Oddział Siedlce zwraca się z uprzejmą prośbą o sponsorowanie licznych konkursów, które zostaną przeprowadzone podczas imprezy.

Zapraszamy Firmy – producentów żywności (uczestników Wystawy), do zgłaszania się do konkursu Hit XXVII MDzDR. Szczegóły są zamieszczone na stronie www.modr.mazowsze.pl w informacjach dot. imprezy.

Zgłoszenia przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie do 7 sierpnia 2020 r.

Dyrektor MODR
Sławomir Piotrowski