Informacja

Kontynuując działania mające na celu ograniczanie rozpowszechniania się koronawirusa SARS-CoV-2, Starosta Siedlecki informuje interesantów Starostwa Powiatowego w Siedlcach o ograniczeniu bezpośrednich osobistych wizyt w urzędzie wyłącznie do spraw wymagających osobistego stawiennictwa.

Podstawową formą obsługi interesantów jest kontakt telefoniczny, elektroniczny (e-mail, ePUAP) oraz pocztą tradycyjną. Dane kontaktowe znajdują się na stronie www.powiatsiedlecki.pl

Ponadto w sytuacjach wymagających jedynie złożenia w Starostwie dokumentacji w formie papierowej, można ją składać w zaklejonych kopertach do skrzynki podawczej przy wejściu do Starostwa Powiatowego w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 40, podając dane do kontaktu (telefon, e-mail).

Przepraszając za niedogodności i utrudnienia, jednocześnie informuję, że wszelkie działania są podejmowane w trosce o Państwa bezpieczeństwo.

Karol Tchórzewski
Starosta Siedlecki