Informacja

W związku z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii Punkty Nieodpłatnej Pomocy Prawnej oraz Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego mieszczące się w budynku Starostwa Powiatowego w Siedlcach pod adresem ul. Piłsudskiego 40,  w Wodyniach pod adresem ul. Siedlecka 41 oraz w Mordach pod adresem ul. 3-go Maja 2, udzielają nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczą nieodpłatne poradnictwo obywatelskie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (np. telefon, e-mail).

Osoba chcąca skorzystać z porady musi wypełnić wniosek o udzielenie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość, którego wzór znajduje się na stronie www.powiatsiedlecki.pl w zakładce Nieodpłatna Pomoc Prawna i Poradnictwo Obywatelskie.

Skan wypełnionego wniosku należy wysłać na adres e-mail:

starostwo@powiatsiedlecki.pl

W wyjątkowej sytuacji uzasadnionej brakiem dostępu do Internetu wniosek można złożyć ustnie przez telefon.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 25 644 72 17