Konkurs „Chatka z piernika w bożonarodzeniowej szacie”

Gminny Ośrodek Kultury w Suchożebrach  zaprasza do udziału w konkursie „CHATKA Z PIERNIKA W BOŻONARODZENIOWEJ SZACIE” organizowanym we współpracy z  Domem Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach.

Patronat honorowy nad Konkursem objął Starosta Siedlecki – Karol Tchórzewski.

Celem konkursu jest prezentacja twórczości artystycznej, popularyzowanie bożonarodzeniowych tradycji oraz integracja pokoleń.  Skierowany jest do wszystkich podmiotów (szkół, stowarzyszeń, grup nieformalnych oraz osób indywidualnych).
Do każdego, kto zechce zaprezentować swoją twórczość i wziąć udział w zmaganiach artystycznych i kulinarnych.

W ramach konkursu Kapituła oceni prace w dwóch kategoriach: indywidualnej i grupowej.

Rozstrzygnięcie przewidziane jest w dniu 19.12.2018  o godz. 17 00 w Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” Chlewiska 22, 08-130 Kotuń.

Regulamin i wymagane dokumenty oraz informacje dotyczące konkursu znajdują się na  stronie internetowej GOK Suchożebry: www.gok.suchozebry.pl

Konkurs „Chatka z piernika w bożonarodzeniowej szacie” - plakat

Sporządziła: