Biuletyn Powiatu Siedleckiego Nr 10

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ostatnim numerem Biuletynu Powiatu Siedleckiego, w którym oprócz aktualnych wydarzeń przedstawiamy podsumowanie kadencji Rady Powiatu w Siedlcach oraz plany na kolejną kadencję.

Osiągnięcia kadencji 2014-2018 to m.in.: przeszło 113 kilometrów wybudowanych dróg, 31 kilometrów nowych chodników i blisko 12 kilometrów nowych ścieżek rowerowych. Projektowanie i budowa dróg powiatowych kosztowała nas ponad 103 miliony złotych. Na te zadania pozyskaliśmy 62 miliony złotych środków zewnętrznych. Skuteczne pozyskiwanie fundusze niezbędnych do rozwoju naszego powiatu daje nadzieję na utrzymanie tempa inwestycji w nowej, pięcioletniej kadencji 2018-2023. Powiat jest do niej doskonale przygotowany, ponieważ na bieżąco opracowywane były dokumentacje projektowe i składane wnioski o dofinansowanie kolejnych inwestycji.

Szczegółowe informacje w naszym Biuletynie…

POWIAT SIEDLECKI – BIULETYN – październik 2018

Sporządził: