V Integracyjny Przegląd Twórczości Artystycznej ”Wiosenne Inspiracje”

16 maja 2018 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbył się V Integracyjny Przegląd Twórczości Artystycznej „Wiosenne Inspiracje”. Organizatorem przeglądu jest Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Stoku Lackim. Jubileuszowy piąty Przegląd odbył się pod honorowym patronatem Pana Dariusza Stopy – Starosty Siedleckiego.

Podczas gali wystąpiły dzieci i młodzież z przedszkoli i szkół integracyjnych, specjalnych oraz ogólnodostępnych z całego regionu. Młodzi wykonawcy przygotowali piosenki, tańce oraz małe formy teatralne. Podczas występów scena rzeczywiście mieniła się wszystkimi kolorami wiosny.

Uczestnictwo w Przeglądzie umożliwia zademonstrowanie talentów młodych wykonawców na prawdziwej scenie teatralnej przed szeroką publicznością. Przedsięwzięcie ma charakter integracyjny. Publiczność gromkimi brawami, doceniała wykonawców oraz nauczycieli i wychowawców, którzy przygotowywali poszczególne zespoły.

Sporządził:
Stanisław Biardzki