Akcja szczepienia lisów od 20 marca do 20 kwietnia 2018

Wiosenna akcja ochronnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w województwie mazowieckim w 2018r.

W terminie od 20 marca do 20 kwietnia 2018 r. planowane jest przeprowadzenie szczepienia ochronnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w następujących powiatach województwa mazowieckiego; powiat białobrzeski z wyłączeniem gminy Promna, powiat garwoliński, powiat kozienicki, powiat lipski, powiat łosicki, powiat miński, powiat ostrowski, powiat otwocki, powiat przysuski, powiat radomski i m. Radom, powiat siedlecki i m. Siedlce, powiat sokołowski, powiat szydłowiecki, powiat węgrowski, powiat wołomiński, powiat wyszkowski, powiat zwoleński.
Termin akcji może ulec przesunięciu w przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych lub z innych przyczyn niezależnych.

Udostępniła:
Hanna Strycharczuk