Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Siedlcach we współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach oraz Instytutem Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa UPH w Siedlcach organizuje eliminacje powiatowe XLI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

W turnieju bierze udział młodzież w trzech grupach wiekowych:

• I grupa – uczniowie klas I-VI  szkół podstawowych,
  • II grupa – uczniowie szkół podstawowych klasy VII-VIII oraz gimnazjum klasy II i III,
  • III grupa – uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

W eliminacjach na szczeblu powiatowym mogą wziąć udział wyłącznie uczniowie, którzy zostaną zgłoszeni przez właściwy terenowo urząd miasta lub gminy, lub (jedynie w przypadku braku eliminacji gminnych lub miejskich przez dyrekcję szkoły). Dane uczestników należy przesłać według „Karty Uczestnika” najpóźniej do dnia 9 marca 2018 r. na adres: Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP, ul. Czerwonego Krzyża 45, 08-110 Siedlce. Eliminacje powiatowe odbędą się w Siedlcach 14 marca 2018 r. o godz. 10.00 w Budynku Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego ul. Żytnia 39 – Sala Rady Wydziału.

Zwycięzcy eliminacji powiatowych będą reprezentować nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w kwietniu.

Więcej informacji pod numerem telefonu – 25 644 24 13 wew. 49.

Karta uczestnika

Dariusz Stopa