Konkurs „Chatka z piernika w bożonarodzeniowej szacie”

Powiat Siedlecki zaprasza do udziału w konkursie „CHATKA Z PIERNIKA W BOŻONARODZENIOWEJ SZACIE” organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Suchożebrach we współpracy z  Domem Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach.

Patronat honorowy nad Konkursem objął Starosta Siedlecki – Dariusz Stopa.

Celem konkursu jest prezentacja twórczości artystycznej, popularyzowanie bożonarodzeniowych tradycji oraz integracja pokoleń.  Skierowany jest do wszystkich podmiotów (szkół, stowarzyszeń, grup nieformalnych oraz osób indywidualnych).
Do każdego, kto zechce zaprezentować swoją twórczość i wziąć udział w zmaganiach artystycznych i kulinarnych.

W ramach konkursu Kapituła oceni prace w dwóch kategoriach:

-indywidualnej

-grupowej

Zgłoszenia do udziału na kartach konkursowych (do pobrania poniżej) są przyjmowane od 4 do 13 grudnia 2017 r.

Rozstrzygnięcie przewidziane jest w dniu 19.12.2017  o godz. 17 00 w Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” Chlewiska 22, 08-130 Kotuń.

W dniu finału należy dostarczyć konkursową „Chatkę z Piernika” do godz. 16 00
do Domu pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach.

Regulamin i wymagane dokumenty oraz informacje dotyczące konkursu znajdują się na  stronie internetowej GOK Suchożebry: www.gok.suchożebry.pl. oraz do pobrania poniżej.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa – CHATKA Z PIERNIKA

Sporządziła: