Dożynki Powiatu Siedleckiego 2017 w Mokobodach

Zapraszamy serdecznie na II Dożynki Powiatu Siedleckiego, które w bieżącym roku organizujemy wspólnie z Gmina Mokobody 27 sierpnia.

Moc atrakcji i dobrej zabawy czeka na wszystkich uczestników II powiatowych dożynek. Uroczystości rozpoczynamy mszą święta o godz. 12.00 w kościele parafialnym w Mokobodach. Nie może zabraknąć tradycyjnego korowodu dożynkowego i dzielenia chleba. W trakcie dożynek rozstrzygnięty zostanie również I Powiatowy Konkurs na wieniec Dożynkowy. Wszyscy zainteresowani zgłoszeniem swoich wieńców mogą złożyć jeszcze stosowane dokumenty do 15 sierpnia. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy degustację produktów tradycyjnych i regionalnych, rozstrzygnięcie konkursów ekologicznych, pokazy karate i motoryzacyjnej techniki zabytkowej. Niespodzianką będzie możliwość lotu balonem.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania 27 sierpnia w Mokobodach.

Dożynki Powiatu Siedleckiego 2017 współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Sporządził:
Radosław Strzaliński