III Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczym „Eko piosenka w wykonaniu przedszkolaków i uczniów klas I-III szkół podstawowych”

Starosta Siedlecki zaprasza Wszystkich  Przedszkolaków i Uczniów Szkół Podstawowych (I-III) z terenu powiatu siedleckiego do udziału w III Powiatowym Konkursie Ekologiczno – Przyrodniczym.

Konkurs składa się z dwóch części:

I część – Konkurs wokalny w kategorii  – Przedszkole

II część – Konkurs wokalny w kategorii – Szkoła Podstawowa (I-III)

Zgłoszenia należy złożyć do dnia 31.05.2017 r. w pok. 214 Starostwa Powiatowego w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 40.

Plakat – informacja o konkursie

Karta zgłoszenia grupy przedszkolnej

Karta zgłoszenia ucznia

Zaświadczenie o liczbie uczestników