XXVII sesja Rady Powiatu

Informuję, że w dniu 28 kwietnia 2017 roku (piątek) w Starostwie Powiatowym w Siedlcach,
ul. Piłsudskiego 40 – sala konferencyjna nr 107   odbędzie się XXVII  zwyczajna sesja  Rady Powiatu w Siedlcach.

Początek sesji – godzina 1300.

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie obrad.
  2. Wnioski do porządku obrad.
  3. Wręczenie Nagród Starosty Siedleckiego za działalność w 2016 roku.
  4. Wręczenie wyróżnień Starosty Siedleckiego w konkursie „Dzielnicowy Roku 2016”.
  5. Prezentacja Rejonu Dubieńskiego Obwodu Rówieńskiego Ukrainy.
  6. Przyjęcie Protokołu Nr XXV/2017 z Sesji Rady Powiatu odbytej w dniu 24 lutego 2017 roku i Nr XXVI/2017 z Sesji odbytej w dniu 28 marca 2017 roku.
  7. Przyjęcie sprawozdania z pracy Zarządu Powiatu.
  8. Przyjęcie sprawozdania z działalności Domu na Zielonym Wzgórzu w Kisielanach w 2016 roku.
  9. Przyjęcie informacji o stanie bezpieczeństwa sanitarnego na obszarze Powiatu Siedleckiego w 2016 roku.
  10. Przyjęcie informacji o działalności Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w 2016 roku.
  11. Przyjęcie informacji o sytuacji na rynku pracy w Powiecie Siedleckim i działalności Powiatowego Urzędu Pracy
    w Siedlcach w 2016 roku.
  12. Przyjęcie sprawozdania z działalności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Mordach w 2016 roku.
  13. Przyjęcie sprawozdania z działalności Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stoku Lackim w 2016 roku.
  14. Przyjęcie sprawozdania z działalności Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Stoku Lackim w 2016 roku.
  15. Przyjęcie sprawozdania z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Siedlcach w 2016 roku oraz Wykazu potrzeb w zakresie pomocy społecznej i Zestawienia potrzeb w zakresie systemu pieczy zastępczej.
  16. Przyjęcie sprawozdania z działalności Domu Pracy Twórczej „Reymontówka” w Chlewiskach w 2016 roku.
  1. Przyjęcie sprawozdania z realizacji Programu współpracy Powiatu Siedleckiego z organizacjami pozarządowymi
    i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2016.
  2. Przyjęcie sprawozdania z realizacji zadań finansowanych ze środków PFRON w 2016 roku.
  3. Przyjęcie informacji o zrealizowanych inwestycjach i remontach w Powiecie Siedleckim w 2016 roku.
  4. Podjęcie Uchwały w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu siedleckiego.
  5. Podjęcie Uchwały w sprawie ustalenia przebiegu dróg powiatowych.
  6. Podjęcie Uchwały w sprawie powierzenia Gminie Zbuczyn zadania powiatu z zakresu dróg powiatowych.
  7. Podjęcie Uchwały w sprawie powierzenia Miastu i Gminie Mordy zadania powiatu z zakresu dróg powiatowych.
  8. Podjęcie Uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Siedleckiego
    na lata 2017 – 2020.
  9. Podjęcie Uchwały w sprawie dokonania zmian w Uchwale Budżetowej na 2017 rok Powiatu Siedleckiego.
  10. Informacja Przewodniczącego Rady.
  11. Interpelacje i zapytania Radnych.
  12. Zamknięcie obrad.

PRZEWODNICZĄCY RADY