Misja gospodarcza do Kanady z udziałem delegacji Ministerstwa Rozwoju, 4-10 maja 2017 roku

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w oficjalnej Misji Gospodarczej do Kanady z udziałem delegacji MR (kierownictwa Ministerstwa Rozwoju RP).
Misja dedykowana jest do organizacji i instytucji otoczenia biznesu (izb gosp., stowarzyszeń, klastrów, organizacji turystycznych, agencji rozwoju, stref ekonomicznych, COIE, parków technologicznych, inkubatorów itp.) oraz przedsiębiorców indywidualnych i przedstawicieli samorządów zainteresowanych pozyskaniem partnerów handlowych, kooperantów, inwestorów, a także promocją Regionów i współpracą z samorządami lokalnymi Prowincji Ontario.

W programie Misji przewidziano: warsztaty prezentujące możliwości polskich firm na rynku Ameryki Północnej, seminarium poświęcone umowie CETA i zapowiedzianych korzyści dla przedsiębiorców z EU oraz wiele spotkań biznesowych, w trakcie których będzie dużo okazji do pozyskania partnerów i kooperantów biznesowych oraz do prezentacji własnych ofert.

Szczególną uwagę chcemy poświęcić promocji polskich Regionów, prezentacji atrakcji, walorów i atutów jakie oferują samorządy dla biznesu. To doskonała okazja na zainteresowanie i pozyskanie potencjalnych kanadyjskich inwestorów oraz turystów, w szczególności tych z Polonii. Szczebel „powiatowy” struktury administracji samorządowej jest dla inwestorów najważniejszym organem decyzyjnym i partnerem, który ma wpływ na realizację projektów inwestycyjnych. Po wprowadzeniu umowy CETA przewiduje się znaczny wzrost zainteresowania regionem środkowo- wschodnim Unii Europejskiej, głównie Polską.

Uczestnicy Misji wezmą również udział w dorocznej Polonijnej Gali Biznesu „Excellence Award Gala”.

Misja odbędzie się w dniach 4-10 maja 2017r. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji w załączniku. Przesyłamy również druk zgłoszenia i warunki udziału.

Organizatorem i realizatorem programu oraz serwisu pobytowego w trakcie Misji jest Izba Gospodarcza „Canada- Poland Chamber of Commerce z Toronto” przy współpracy z Biurem Informacji Gospodarczych Pegaz.

Prosimy o poinformowanie firm z Państwa Regionu, które planują swoją ekspansję na teren Ameryki Północnej, bądź chcą wzmocnić swoją pozycję i rozszerzyć działalność w Kanadzie.

Zapraszamy na Misję do Kanady delegację z Państwa powiatu, wraz z przedsiębiorcami działającymi na Waszym terenie.

Zapraszamy i prosimy o kontakt.

PEGAZ- Biuro Canada- Poland Chamber of Commerce w Polsce
Zdzisław Wojtasik, Dyrektor; tel +48 502 303 293