Nabór wniosków o dofinansowanie ze środków PFRON w ramach pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” – Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Siedlcach uprzejmie informuje, iż nabór wniosków o dofinansowanie ze środków PFRON w ramach pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” – Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym:

W ramach naboru I przyjmowane będą od 16.03.2017 r. do 30.03.2017 r.

W ramach naboru II przyjmowane będą od 04.09.2017 r. do 10.10.2017 r.

Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym.

Wniosek o o dofinansowanie ze środków PFRON dot Modułu II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym 2017

Załącznik nr 1 Oświadczenie o wysokości dochodów

Załącznik nr 2 Oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Załącznik nr 3 Zaświadczenie o rozpoczęciu-kontynuowaniu nauki

Druk wniosku oraz druki wymaganych załączników dostępne są w siedzibie tut. jednostki (pokój nr 4) w budynku Starostwa Powiatowego w Siedlcach) oraz poniżej:

Szczegółowe informacje na temat programu można uzyskać na stronie internetowej PFRON: www.pfron.org.pl oraz w tut. jednostce pod nr. tel. 644-81-72 wew. 224.

Sporządziła:
Anna Szymańska