Piknik z okazji Światowego Miesiąca Choroby Alzheimera „Radość w Ptaszkach”

Siedleckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Z Chorobą Alzheimera jak co roku serdecznie zaprasza na Piknik „Radość w Ptaszkach”, który odbędzie się 18 września w Domu Pomocy Społecznej dla Osób z Chorobą Alzheimera w Ptaszkach.

Patronat honorowy nad Piknikiem objęli Starosta Siedlecki i Burmistrz Miasta i Gminy Mordy.

Patronat medialny: Katolickie Radio Podlasie, Podlasie 24, TVP3 Warszawa, Echo Katolickie, Łosice Info.

Partnerami Pikniku są: Gmina Zbuczyn i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach.

W programie między innymi: Grupa Tańca Cygańskiego MIRO IŁO, Zespół Wokalny Uniwersytetu III Wieku, Występ Dzieci i Młodzieży ze Szkoły w Grali Dąbrowiźnie, Występ Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Wojnowa, konkursy z nagrodami i zabawy dla dzieci, wystawa prac mieszkańców, wspólne grillowanie.

W czasie pikniku do nabycia: zioła siedleckie, rękodzieło twórców ludowych, rękodzieło osób niepełnosprawnych, miód z tegorocznych zbiorów z pasieki ekologicznej, dania z grilla, słodkości, napoje. Spotkanie poprowadzą zespoły Maxim i Fenix New.

Piknik współfinansowany ze środków PFRON.

Jednocześnie informujemy o możliwości skorzystania z transportu. O godzinie 11.30 zostanie podstawiony autobus przy CKZiU (dawny „Medyk”)  ul. Młynarska – zapewniamy  powrót.

Więcej informacji na stronie www.alzheimer.org.pl

Renata Orłowska
Pracownik Socjalny