Bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie

LUX MED Diagnostyka zaprasza panie na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się:

Ø Zbuczyn – 19 września za Posterunkiem Policji, przy Ośrodku Zdrowia, ul. Terespolska 15

Ø Mordy – 20 września przy Urzędzie Miasta i Gminy, ul. Kilińskiego 9

Ø Kotuń – 20 września przy Urzędzie Gminy, ul. Siedlecka 56C

Bezpłatna mammografia dla pań w wieku 50 – 69 lat

Badanie w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest bezpłatne, refundowane kobietom co 2 lata przez Narodowy Fundusz Zdrowia (lub co 12 miesięcy dla kobiet, które w ramach realizacji Programu otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie). Nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

Na badania prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 2 444 lub na http://www.mammo.pl/formularz. Call Center czynne jest od poniedziałku do soboty.

Agata Jabłonowska
Specjalista ds. Marketingu i PR