Pogodne Lato 2016

Wzorem lat ubiegłych również i w tym roku dzieci z terenu naszego powiatu będą mogły aktywnie wypoczywać na wakacjach.
Bezpośrednim realizatorem programu profilaktycznego dla dzieci i młodzieży z rodzin dotkniętych skutkami alkoholizmu pn. „Pogodne Lato 2016” zgodnie z decyzją Zarządu Województwa Mazowieckiego w Warszawie jest Chorągiew Mazowiecka ZHP w Płocku.

W 2016 roku powiat siedlecki otrzymał 42 miejsca na obóz wypoczynkowy, który odbędzie się w terminie 16-30 lipca 2016r. w miejscowości Lubiatowo w woj. pomorskim. W programie wezmą udział dzieci w wieku 8-15 lat. Nabór uczestników odbędzie się przy udziale Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wszystkie dzieci zostaną wyposażone w tzw. „wyprawkę” składającą się z obuwia i stroju sportowego.

Dzieciom życzymy udanego wypoczynku.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Siedlcach

Sporządziła: