Zaproszenie na VI edycję „Raportu o sytuacji mikro i małych firm w roku 2015” – „Start-up firmy rozpoczynające działalność”

Marszałek Województwa Mazowieckiego i Bank Polska Kasa Opieki SA mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję poświęconą VI edycji  „Raportu o sytuacji mikro i małych firm w roku 2015”

Konferencja odbędzie się dnia 15 czerwca 2016 r. (środa)  o godzinie 11:00 w Auli Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach ul. Żytnia 39.

Program Konferencji
”Raport o sytuacji mikro i małych firm w roku 2015”
Temat specjalny: „Start-up firmy rozpoczynające działalność”

11.00-11.10 Otwarcie konferencji – Barbara Masianis-Iwanowska – Dyrektor Regionalny ds. Klientów Biznesowych, Krzysztof Bombrych – Dyrektor Oddziału w Siedlcach Banku Pekao S. A.
11.10-11.40 Prezentacja „Jak mikro i małe firmy oceniły swoją sytuację w roku 2015 i perspektywy w roku 2016” – Tomasz Kierzkowski – Dyrektor Biura Funduszy Unii Europejskiej oraz Programów Publicznych Banku Pekao S. A.
11.40-12.00 „Wsparcie dla młodych firm z perspektywy Samorządu Województwa Mazowieckiego” – Aleksandra Szwed – Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich w UMWM i Małgorzata Rudnicka – Kierownik Wydziału Innowacyjności i Rozwoju w Departamencie Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich w UMWM.
12.00-12.30 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach – współpraca nauki z biznesem – prof. dr hab. Zbigniew Karczmarzyk – Prorektor ds. Rozwoju, mgr Ewa Nasiłowska – Kierownik Działu Promocji.
12:30-13:10 Przedsiębiorczość jako czynnik synergiczny współczesnych organizacji –

dr Monika Jasińska – Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych, Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem.

13.10-14.00 „Polska gospodarka 2016 –  dobre perspektywy mimo zawirowań zewnętrznych” – Piotr Piękoś – Ekspert z Biura Analiz Makroekonomicznych Banku Pekao S. A.
14.00 Lunch

Prosimy Państwa o wcześniejsze przybycie. Już od godz. 10.30 zapraszamy na serwis kawowy.

Osoby zainteresowane proszę o potwierdzenie przybycia do poniedziałku 13 czerwca 2016r do godz. 10:00

Sporządziła:
Beata Ługowska