Prosimy o Państwa głosy na projekt z naszego regionu

Uprzejmie informujemy, że Kapituła Konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich” nominowała projekt Miasta Siedlce „Regionalny projekt turystyczny Doliny Bugu” do nagrody głównej w kategorii turystyka mobilna i wirtualna. Na projekt można głosować już tylko do 4 sierpnia 2015 r., do godziny 12:00 na stronie internetowej konkursu:

Prosimy mieszkańców Powiatu Siedleckiego o głosy.

Instrukcja głosowania:

1. Należy kliknąć powyższy link.
  2. Wpisać swój adres e-mail, rozwiązać proste zadanie matematyczne i potwierdzić oddanie głosu.
  3. Uwaga, zwrotny e-mail trafia często do śmieci (spamu). Trzeba go ręcznie przenieść od skrzynki odbiorczej i zagłosować (potwierdzić głos).
  4. Głos jest ważny jeśli po jego potwierdzeniu otworzy się w przeglądarce internetowej stronę konkursu i pojawi się komunikat potwierdzający zaliczenie głosu.
  5. Prosimy o udostępnienie tej wiadomości znajomym.
  6. Z jednego adresu e-mail możemy głosować tylko 1 raz.