II Integracyjny Przegląd Twórczości Artystycznej „Wiosenne inspiracje”

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Stoku Lackim zorganizował II INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ „WIOSENNE INSPIRACJE” pod honorowym patronatem Dariusza Stopy – Starosty Siedleckiego.

Przegląd odbył się 13 maja 2015 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.
Podczas gali wystąpiły dzieci i młodzież z przedszkoli i szkół specjalnych oraz masowych z całego regionu. Młodzi wykonawcy zaprezentowali szeroki wachlarz swoich talentów i umiejętności, poprzez taniec, piosenkę, scenki teatralne.

Celem uroczystości było zaprezentowanie szerokiej publiczności na prawdziwej scenie teatralnej małych form artystycznych, jak również integracja uczniów z placówek specjalnych oraz ogólnodostępnych.

Przegląd odbył się w miłej i ciepłej atmosferze, a widownia nie szczędziła występującym gorących braw.