Konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!”

W dniu 21 kwietnia 2015 r. w Starostwie Powiatowym w Siedlcach odbyło się posiedzenie komisji konkursowej, która wyłoniła laureatów konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży, organizowanego przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, Szefa Obrony Cywilnej Kraju we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich.

Do udziału w konkursie przystąpiło kilkanaście szkół z terenu powiatu siedleckiego, które po przeprowadzeniu eliminacji na etapie szkolnym, nadesłały prace plastyczne uczniów.

Jury w składzie: Stanisław Biardzki, Beata Zdrodowska, Rafał Dmowski, Andrzej Gryciuk oraz Anna Kaźmierczak – Sołoducha wyłoniło laureatów – pięciu pierwszych miejsc, których prace zostały zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego. Poniżej lista laureatów w poszczególnych grupach:

W kategorii szkół podstawowych, klas I-III (GRUPA I):
Miejsce I : Hubert Wrzosek
Miejsce II: Mikołaj Kołodziejski
Miejsce III: Michał Kobyliński
Miejsce IV: Klaudia Misiak
Wyróżnienie: Natalia Grzymała

W kategorii szkół podstawowych, klas IV-VI ( GRUPA II) :
Miejsce I: Natalia Rosa
Miejsce II: Igor Guzik
Miejsce III: Martyna Celińska
Miejsce IV: Anna Eleryk
Wyróżnienie: Iwona Frelik

W kategorii gimnazjów, klas I-III ( Grupa III) :
Miejsce I: Martyna Augustyniak
Miejsce II: Beata Parobczyk
Miejsce III: Angelika Kackiewicz
Miejsce IV: Marta Grabowska

Konkurs ma na celu zainteresowanie tematem bezpieczeństwa, promowanie wiedzy o bezpieczeństwie oraz kształtowanie właściwych zachowań i postępowania od najmłodszych lat. Dziękujemy za zaangażowanie uczniów i opiekunów ze szkół, które wzięły udział w konkursie.