I Duathlon o Puchar Starosty Siedleckiego „ŚcIganie”

Pomimo niesprzyjającej aury 19 kwietnia odbył się I Duathlon o Puchar Starosty Siedleckiego “Ściganie”. Zawody składały się z następujących konkurencji: bieg – 5,3 km , jazda rowerem – 38 km i ponowny bieg na dystansie 5,3 km.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Leniwce.pl, Rada Sołecka Nowe Iganie oraz Stowarzyszenie Nasze Iganie stanęli na wysokości zadania. W imprezie wzięło udział łącznie 43 zawodników, a w tej grupie 6 pań. Trasę zawodów zabezpieczali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach oraz członkowie ochotniczych straży pożarnych z Gminy Siedlce.

Najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary z rąk pana Dariusza Stopy Starosty Siedleckiego. Drobne upominki od sponsorów przygotowali również organizatorzy. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale pamiątkowe. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z trasy zmagań uczestników duathlonu.

Tabela wyników jest dostępna pod adresem https://docs.google.com/spreadsheets/d/1frJHDw2V22EAEmyIc2P5JO8WK_Y2EK-7HR0PWOKFC7c/pubhtml