Kombatancki Dzień Kobiet w Starostwie Powiatowym w Siedlcach

W Starostwie Powiatowym w Siedlcach 9 marca 2015 roku odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Zaproszone Panie – zrzeszone lub zaprzyjaźnione z Siedleckim Związkiem Kombatantów Polskich oraz Kołem Miejskim Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych – otrzymały kwiaty i upominki od przedstawicieli władz samorządu powiatu siedleckiego oraz Rady Kombatanckiej w Siedlcach.
Spotkanie, okraszone słodkim poczęstunkiem, było okazją do wspomnień oraz podkreślenia doniosłej, chociaż nadal często niedocenianej, roli kobiet w społeczeństwie.

W spotkaniu, które współorganizowało Starostwo Powiatowe w Siedlcach oraz Powiatowa Rada Kombatancka w Siedlcach uczestniczyli m.in.: Pan Dariusz Stopa – Starosta Siedlecki, Pan Michał Okniński – Wicestarosta Siedlecki, Pan Andrzej Rymuza – Sekretarz Powiatu oraz Pan Ryszard Chraniuk – Przewodniczący Powiatowej Rady Kombatanckiej w Siedlcach.