Spotkanie Starosty Siedleckiego z mistrzynią Europy w podnoszeniu ciężarów

W dniu 11 grudnia 2014 roku w siedzibie Wojewódzkiego Ludowego Klubu Sportowego odbyła się konferencja podsumowująca sukcesy sportowe sztangistki Wiolety Jastrzębskiej w 2014 roku. 24 listopada br. Wioleta została mistrzynią Europy do lat 23 w podnoszeniu ciężarów w kategorii 48 kg. Zawodniczka WLKS Siedlce w dwuboju uzyskała wynik 160 kg (71+89).

Podczas spotkania specjalną nagrodę zawodniczce wręczył Zygmunt Wielogórski – Starosta Siedlecki. Spotkanie było okazją do podsumowania roku 2014 i dotychczasowych osiągnięć Wiolety, jak również przedstawienia planów sportowych na kolejny sezon.

W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele Klubu: Adam Próchnicki – Prezes, Stefan Długosz – Dyrektor, trenerzy Wiolety – Ryszard Soćko i Dawid Fertykowski oraz przedstawiciele siedleckich mediów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Opracowała:
Monika Kowalewska