XXI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym 2014

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, Starostwo Powiatowe w Siedlcach, Miasto Siedlce, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach, Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z o.o. Zakład w Żelkowie, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowiecki Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka zapraszają Państwa do udziału w imprezie „XXI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym ‘2014 – X Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych”, która odbędzie się w dniach 6-7 września 2014 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, ul. Jana Pawła II.

W programie przewidujemy:

• oferty handlowe i usługowe firm,
  • prezentację rolnictwa ekologicznego, gospodarstw agroturystycznych i Grup Producentów Rolnych,
  • punkty konsultacyjne MODR, ARiMR, ARR, KRUS i innych instytucji,
  • wystawę zwierząt hodowlanych: bydła, koni, drobnego inwentarza,
  • ekspozycje płodów rolnych,
  • kiermasz kwiatów, drzew i krzewów ozdobnych i owocowych,
  • kiermasz wyrobów rękodzieła ludowego oraz kiermasz literatury rolniczej,
  • prezentację walorów turystyczno-krajoznawczych Mazowsza i Podlasia
  • podsumowania konkursów,
  • występy zespołów artystycznych oraz liczne imprezy kulturalne dla dzieci i dorosłych

XXI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym odbędą się pod hasłem :

Unia Europejska – nowe szanse !

Zeszłoroczna wystawa cieszyła się dużym udziałem firm, zgłosiło się ponad 500 wystawców a zwiedziło ją ok. 90 tys. osób. Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z udziału w imprezie, jednej z większych w kraju.

Opracowanie:
Wydział Spraw Społecznych i Promocji – Anna Talacha