Jesteś tutaj:

Nagrody Starosty Siedleckiego za wybitne osiągnięcia sportowe

W dniu 14 października 2013 roku w Starostwie Powiatowym w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia nagród Starosty Siedleckiego za wybitne osiągnięcia sportowe.

Nagrody te, z rąk Zygmunta Wielogórskiego – Starosty Siedleckiego, odebrały zawodniczki WLKS Iganie Nowe, które odnosząc sukcesy na arenie krajowej
i międzynarodowej godnie reprezentują nasz region.
Wśród laureatek znalazły się:

• Agata Rok – startująca w kat. 63 kg, w Mistrzostwach Europy do lat 17 zdobyła srebrny medal w dwuboju (w rwaniu medal brązowy wynikiem 76 kg, w podrzucie medal srebrny wynikiem 93 kg),
  • Magdalena Mędza – startująca w kat. 53 kg, w Mistrzostwach Europy do lat 15 zajęła w dwuboju IV miejsce (w rwaniu zajęła IV miejsce wynikiem 60 kg, w podrzucie zdobyła medal brązowy wynikiem 75 kg),
  • Wioleta Jastrzębska – startująca w kat. 48 kg, w Mistrzostwach Europy do lat 23 wywalczyła w dwuboju medal brązowy wynikiem 150 kg.

W uroczystości udział wzięli również: Pan Mirosław Bieniek – Wójt Gminy Siedlce, Pan Stefan Długosz – Dyrektor WLKS Iganie Nowe, trenerzy z WLKS –
Pan Ryszard Soćko i Pan Dawid Fertykowski oraz Pani Monika Kozicka – nauczyciel z Zespołu Oświatowego w Golicach – wychowawczyni Magdaleny Mędzy.