III Siedlecki Rajd Rowerowy Przedsiębiorców

Wschodnia Izba Gospodarcza organizuje w dniach 7 – 8 czerwca 2013 r. III Siedlecki Rajd Rowerowy Przedsiębiorców. Celem III Siedleckiego Rajdu Rowerowego Przedsiębiorców jest propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku wśród przedsiębiorców oraz promocja naszego regionu jako bardzo atrakcyjnego do uprawiania rekreacyjnej turystyki rowerowej. Ważnym elementem imprezy jest również integracja z lokalnym samorządem terytorialnym. Organizatorem rajdu jest Wschodnia Izba Gospodarcza wspólnie z Prezydentem Miasta Siedlce. Jest to już III edycja tej imprezy. I oraz II Rajd Rowerowy Przedsiębiorców zostały przyjęte przez uczestników bardzo pozytywnie i wpisały się jako ważne wydarzenia w naszym regionie. Podczas samej imprezy przewidzianych jest wiele atrakcji, między innymi zwiedzanie zabytkowych miejsc, pokazy standardowych tańców towarzyskich, prezentacje możliwości inwestycyjnych odwiedzanych gmin.

Rajd odbędzie się na trasie Siedlce – Patrykozy – Rozbity Kamień – Węgrów – Starawieś – Liw – Mokobody – Siedlce, w dniach 07 – 08.06.2013 r., z noclegiem w Starejwsi. Więcej informacji znajduje się na stronie www.wig-wn.pl