Nagrody Starosty Siedleckiego za 2012 rok

26 kwietnia br. odbyła się uroczysta Sesja Rady Powiatu w Siedlcach, podczas której zostały wręczone nagrody Starosty Siedleckiego dla wybitnych osobistości z powiatu siedleckiego, które w 2012 roku wyróżniły się w działalności na rzecz lokalnej społeczności.

Nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach.
Laureatem nagrody w dziedzinie działalności społecznej, samorządowej i ofiarności w służbie publicznej za 2012 rok, został Pan Henryk Wysocki- mieszkaniec i wieloletni pracownik samorządowy gminy Wodynie.

W dziedzinie działalności gospodarczej laureatem za 2012 rok został Pan Zygmunt Strus – właściciel firmy TRANSMOT Z. Strus i Wspólnicy Spółka Jawna, która istnieje na rynku już od 22 lat. Firma zlokalizowana jest w Żelkowie-Kolonii. Zajmuje się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych.