Puchary w klasyfikacji generalnej Powiatowego Zrzeszenia LZS za 2007 rok

W dniu 5 października br. podczas VIII sesji Rady Powiatu w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie pucharów w punktacji generalnej Powiatowych Mistrzostw Wiejskich Szkół Podstawowych oraz Powiatowej Gimnazjadzie Ludowych Zespołów Sportowych za 2007 rok.

Puchary w klasyfikacji generalnej Powiatowego Zrzeszenia LZS za 2007 rok zdj. 01

Ten uroczysty punkt programu sesji został przygotowany przez Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. Nagrody odebrali dyrektorzy szkół oraz nauczyciele wychowania fizycznego pracujący z młodzieżą na terenie naszego powiatu.

Puchary w klasyfikacji generalnej Powiatowego Zrzeszenia LZS za 2007 rok zdj. 02

Puchary wręczyli: Kazimierz Prochenka – Przewodniczący Rady Powiatu w Siedlcach, Wiesław Klimek – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Siedlcach, Zygmunt Wielogórski – Starosta Siedlecki oraz Bartłomiej Kurkus – Wicestarosta Siedlecki.

Puchary w klasyfikacji generalnej Powiatowego Zrzeszenia LZS za 2007 rok zdj. 03

We wręczeniu pucharów uczestniczyli również przedstawiciele Powiatowego Zrzeszenia LZS: Kazimierz Sitkiewicz oraz Stanisław Kaliński, który poprowadził tę uroczystość i poinformował radnych i gości zebranych na sesji, że w klasyfikacji drużynowej LZS na Mazowszu siedleckie zrzeszenie zdobyło I miejsce.

Puchary w klasyfikacji generalnej Powiatowego Zrzeszenia LZS za 2007 rok zdj. 04

Puchary otrzymały:

Szkoły Podstawowe