II Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczym „Wiosna wita ziemię siedlecką – czyli jak przyroda budzi się do życia”

Starosta Siedlecki zaprasza Wszystkich Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych z terenu powiatu siedleckiego do udziału w II Powiatowym Konkursie Ekologiczno – Przyrodniczym.
Konkurs składa się z trzech części:

I część – Konkurs fotograficzny
pn. „Wiosna – przebudzenie lasu w moim obiektywie” w kategorii – Gimnazjum

II część – Konkurs fotograficzny
pn. „Żegnaj Zimo – Witaj Wiosno!” w kategorii – Szkoła Podstawowa (IV-VI)

III część – Konkurs plastyczny
pn. „Puk! Puk! Tu Wiosna!” w kategorii –  Szkoła  Podstawowa (I-III)

Prace należy złożyć do dnia 12.05.2017 r. w pok. 214 Starostwa Powiatowego w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 40.

Plakat- informacja o konkursie

Karta zgłoszenia ucznia

Sporządziła:
Magdalena Bielińska
Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska

II Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy

„WIOSNA WITA ZIEMIĘ SIEDLECKĄ – CZYLI JAK PRZYRODA BUDZI SIĘ DO ŻYCIA”

dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie,  w formie dotacji, w kwocie  14 415,00 zł