Uruchomienie internetowej obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych i kartograficznych

Z dniem 14.01.2016 została uruchomiona możliwość zgłaszania prac geodezyjnych i kartograficznych poprzez GEOPORTAL POWIATU SIEDLECKIEGO znajdujący się na internetowej stronie:

Zainteresowane podmioty gospodarcze realizujące prace geodezyjne i kartograficzne na terenie powiatu siedleckiego proszone są o kontakt z Panem Stanisławem Kaczmarskim, kierownikiem Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Siedlcach, celem udostępnienia formalnych danych do umowy o świadczeniu usługi.

Mamy nadzieję, że wprowadzone udogodnienie znacznie przyspieszy proces obsługi zgłoszonych prac, jak również obniży Państwa koszty.

Sporządził:
Stanisław Kaczmarski